תקנון הקרניבור

 

מבוא כללי

 

ברוכים הבאים לאתר הקרניבור אנא קראו בעיון ובתשומת לב תקנון זה, לכל שאלה נשמח לתת מענה גם בטלפון- 03-6294845 בו אנו זמינים בין שעות הפעילות המפורסמות באתר.

 

השימוש באתר על תכניו והשירותים המוצעים והניתנים בו, מוצעים בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה אדם פרטי או תאגיד (להלן: "הלקוח") בכל אופן שהוא, מצהיר כי קרא תקנון זה והסכים לאמור בתוכנו על כל תנאיו בכל שימוש אשר יעשה באתר וכי לא יעמדו לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כלפי סוד הבשר ו/או מי מטעמה, למעט תביעות הנובעות מהתחייבותה המפורשת של סוד הבשר על פי האמור בתנאי תקנון זה.

הנהלת האתר רשאית לעדכן ו/ או לשנות את תנאי התקנון מעת לעת.

ההרשמה כמנוי מיועדת לגילאי 18 ומעלה. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל גיל 18 שנים.

אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

אתר הקרניבור הינו אתר אינטרנט במסגרתו מתבצעות מכירות של מוצרי בשר ומוצרים נלווים נוספים באופן מקוון (להלן: "קרניבור" או "האתר"). האתר מנוהל ע"י חברת הקרניבור בע"מ מרחוב קרליבך 12, תל אביב (להלן "החברה" או "הקרניבור").

לקוח המבצע הזמנה באתר הקרניבור , מצורף באופן אוטומטי למועדון הלקוחות של הקרניבור.

הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.

הזמנות ומשלוחים

 

לקוח שביצע הזמנה יכול לבטלה עד 07:00 בבוקר של יום החלוקה ללא כל חיוב.

 

החל מרגע קבלת המשלוח יחויב הלקוח באופן מלא ולא תינתן אפשרות החזרת מוצרים.

הנהלת האתר עושה הכול על מנת לספר שירות מקצועי מהיר ויעיל, כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. ולא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר הקרניבור, תוך 2 ימי עסקים.

שירות המשלוחים שניתן במסגרת האתר באזורים המוגדרים עשוי להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של מפעילת האתר. לעיתים אזורי הפעילות משתנים, ועל אחריותו של הלקוח לוודא באמצעות האתר או מוקד שירות הלקוחות כי האזור אליו הוא מבקש להזמין את המשלוח נמצא באזור הפעילות.

• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.

מחיר המשלוח משנה בהתאם לסכום ההזמנה/איזור החלוקה.

 

*השימוש באתר הקרניבור ואופן קבלת המשלוח בבית הלקוח הינו לפי בחירתו של הלקוח במהלך הזנת כתובת למשלוח באתר, לא יוכל הלקוח להעלות טענה על אי התאמה / החזרה / זיכוי / גניבת המוצרים וכיוב'.

 

  1.  

 

מועדי המשלוחים הינם בין השעות 10:00-20:00, חשוב להדגיש כי הנהלת האתר יכולה לשנות את שעות פעילות המשלוחים מעת לעת וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

 

 

 

התשלום באתר הקרניבור יתבצע באמצעות כרטיס אשראי השייך לו ופרטי זהותו תואמים את הנתונים אשר הוזנו במערכת האתר. יתכן כי פרטי כרטיס האשראי ישמרו בשרת מאובטח המיועד לכך.

 

ניתן לבצע הזמנה באתר הקרניבור בכל שעות היממה, למעט מצבים בהם מושבת האתר לצורך תחזוקה או כל סיבה אחרת.

 

 

עלות המשלוח תשתנה בהתאם לעלות סל הרכישה ובהתאם למיקום הגאוגרפי ואף יכול להשתנות לפי שיקוליה של הנהלת האתר, כמו כן דמי המשלוח יופיעו בסל הקניות בטרם השלמת הרכישה.

 

 

על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.

 

במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך לשליח בעת מסירת ההזמנה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ ההחלפה/ ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/ הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך מס' ימים מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.

 

 

על הלקוח לערוך בדיקה בזמן קבלת המשלוח ולוודא כי קיבל את מלוא הטובין, עליו לערוך השוואה